wyszukiwanie zaawansowane
» O sklepie

O sklepie

Sklep z zabawkami to nasza pasja, marzenie o ułatwieniu rodzicom stworzenia dla dziecka bardziej kolorowego świata i barwnego dzieciństwa.

Bycie rodzicem nie jest łatwe – to ogromna odpowiedzialność za małego człowieka. Dlatego też każdy rodzic pragnie dla swojego maluszka tego co najlepsze, aby zdrowo i bezpiecznie się rozwijało. Zabawki, ubranka i różne akcesoria uatrakcyjniają nam czas spędzany z dzieckiem i ułatwiają nam jego naukę – rozwój wyobraźni i zmysłów,  doskonalenie różnych umiejętności i poznawanie zasad kierujących naszym społeczeństwem.

Zabawki i akcesoria  oferowane w naszym sklepie charakteryzują się pięknym, kolorowym wzornictwem oraz najwyższą jakością wykonania, z pewnością pomogą rodzicom w organizacji czasu spędzanego z dzieckiem.

Mam nadzieję, że zarówno Rodzice jak i ich Pociechy będą zadowoleni z dokonanych u nas zakupów.


Sklep Internetowy ADABOO Katarzyna Wróbel

ul. płk. Cypriana Bystrama 4

42-600 Tarnowskie Góry

tel: +48 509 169 098

mail: sklep@adaboo.pl

kontakt z właścicielem: biuro.adaboo@gmail.com
Numer rachunku bankowego w mBank

68 1140  2004 0000 3202 7585 1327

Posiadamy Showroom - Punkt odbioru, w którym mogą Państwo odebrać osobiście zamówiony przez Państwa wcześniej towar i obejrzeć dostępne w naszej ofercie produkty. Odbiór osobisty jest możliwy pod adresem Płk. Cypriana Bystrama 4 Tarnowskie Góry, od poniedziałku do piątku w godzinach od 12.00 do 16.00 po wcześniejszym umówieniu.

Jeżeli są Państwo zainteresowani odbiorem osobistym, proszę złożyć zamówienie, a następnie skontaktować się z nami w celu ustalenia terminu odbioru.

Jeżeli są Państwo zainteresowani jakimiś produktami ale nie są Państwo jeszcze zdecydowani i chcieliby je Państwo najpierw obejrzeć, proszę zadzwonić lub napisać, o które produkty Państwu chodzi. Chętnie przygotujemy dla Państwa wybrane produkty, tak żeby mogli je Państwo na miejscu obejrzeć i dopiero podjąć decyzję dotyczącą zakupu w naszym sklepie.

Odbiór osobisty nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami. Na miejscu nie można płacić gotówką. prosimy o dokonanie płatności przelewem i dostarczenie jego potwierdzenia.

Jeżeli chcieliby Państwo
- zadać pytanie dotyczące naszej oferty
- uzyskać informację dotyczącą statusu Państwa zamówienia
- uzyskać poradę w zakresie wyboru prezentu
- podzielić się z nami opiniami na temat produktów
zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami.
Przejdź do strony głównej